Ogłoszenie prasowe o realizacji projektu - kopia

Logotypy projektu Human Smart Cities

GMINA MIEJSKA PRZEMYŚL

informuje, że realizuje projekt pn.
„Safe City - bezpieczne miasto Przemyśl jako element koncepcji Smart City.”
realizowanego w ramach konkursu dla samorządów „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców” dofinansowanego w formie dotacji z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

W ramach projektu stworzona została Platforma Komunikacji z Mieszkańcami, stanowiąca jeden z elementów kampanii informacyjno-promocyjnej. Platforma stanowi integralną część obecnie wdrożonej w mieście, wielozadaniowej aplikacji mobilnej „Miasto Przemyśl” dostępnej na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.
Platforma Komunikacji z Mieszkańcami wyposażona jest w nowe moduły umożliwiające m.in.: przesyłanie użytkownikom powiadomień cyklicznych, udział w sondach i głosowaniach, plebiscytach oraz wysyłanie wiadomości tekstowych SMS do zarejestrowanych w systemie użytkowników o zdarzeniach kryzysowych zawężonych do terenu ulicy wskazanej przez użytkownika.
Platforma ma na celu wsparcie procesów związanych z komunikacją i sprawną wymianą informacji oraz zwiększeniem zaangażowania się mieszkańców w realizację wspólnych przedsięwzięć. Już dziś pobierz aplikację mobilną „MIASTO PRZEMYŚL” i zainstaluj w swoim smartfonie, pozostańmy w dobrym kontakcie. Dostęp do Platformy Komunikacji z Mieszkańcami jest bezpłatny.

 

więcej na temat projektu
www.smart.przemysl.eu


Wartość całkowita projektu: 1 341 370,00 zł
Wkład własny miasta Przemyśla: 134 137,00 zł

logo_png_duze_HSC.png